Internet jest nieograniczonym workiem, pełnym informacji, inspiracji i wrażeń. Wiele rzeczy mnie zachwyca, inspiruje i chwyta za serce. Niestety nie mogę każdej z tych rzeczy wykorzystać we własnym życiu, bo ileż mieszkań, ubrań, gadżetów czy skoroszytów z wycinkami musiałabym mieć ;) Postanowiłam więc stworzyć zeszyt, w którym mogę zamieszczać wszystko to, co mnie zachwyca i inspiruję. Dorzucam własne projekty, które być może zachwycą kogoś z Was i ktoś będzie miał ochotę go nabyć. Zapraszam :)


21 kwietnia 2013

Charytatywna licytacja na rzecz porzuconych psiaków - tak niewiele trzeba, by pomóc!

Słuchajcie! Działa bardzo fajna inicjatywa, mianowicie akcja licytacji psich i kocich gadżetów. Licytujemy nawet od 5zł, a kwoty naprawdę nie są duże. Osobiście przekazałam kilka własnoręcznie szytych woreczków na psie smakołyki, a będzie ich więcej. Akcja toczy się na FB, link tutaj, a organizowana jest przez profil Labradory.info. Obecne produkty można licytować do niedzieli, ale po tym czasie będą następne produkty i następne licytacje. Gorąco zachęcam. Dorzucam kilka zdjęć przykładowych woreczków. 


Żeby zalicytować wystarczy dodać komentarz pod zdjęciem zamieszczonym na facebook'u. 
 
fot.Michał Trybus

1 komentarz:

  1. Akcja przyniosła wspaniałe rezultaty. Z samych woreczków uzbierało się ponad 100 zł. Ślicznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział i zapraszam do kolejnej odsłony: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151598963345056.1073741832.389150800055&type=1

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...