Internet jest nieograniczonym workiem, pełnym informacji, inspiracji i wrażeń. Wiele rzeczy mnie zachwyca, inspiruje i chwyta za serce. Niestety nie mogę każdej z tych rzeczy wykorzystać we własnym życiu, bo ileż mieszkań, ubrań, gadżetów czy skoroszytów z wycinkami musiałabym mieć ;) Postanowiłam więc stworzyć zeszyt, w którym mogę zamieszczać wszystko to, co mnie zachwyca i inspiruję. Dorzucam własne projekty, które być może zachwycą kogoś z Was i ktoś będzie miał ochotę go nabyć. Zapraszam :)


15 lipca 2014

Miejsca o jakich marzy każdy + inspirujące czasopismo dla kreatywnych :)

Tak mnie marzycielko latem bierze :D


http://eclecticinteriors.tumblr.com/


http://wildnbeautifullife.tumblr.com/http://eclecticinteriors.tumblr.com/


architizer.comtumblr.com


tumblr.com


tumblr.com

A teraz kilka słów na temat czasopisma, które pojawiło się na polskim rynku. Mowa tutaj o "Piękno i pasje" (już sam tytuł mi baardzo spasował;)), które można kupić w kioskach, lub zamówić przez internet

Piękno i Pasje

Szczerze mówiąc, kiedy wzięłam je do ręki mile mnie zaskoczyło. Zawsze uwielbiałam Werandę Country, ale ostatnio jakoś brakowało w niej świeżości i przestałam kupować ją regularnie. W "Pięknie i Pasjach" pojawiają się przeróżne artykuły, w których nawet Panowie znajdą coś dla siebie. Są artykuły z dziedziny aranżacji, ogrodnictwa, zdrowego odżywiania, DIY, a także motoryzacji. 

Najbardziej spodobał mi się jednak artykuł o ręcznie szytych butach! Jako rękodzielnik i krawcowa byłam zachwycona tym, że jest coraz większe zainteresowanie taką tematyką :) A w gazecie jest naprawdę wiele nietypowych pasji :) Czasopismo jest ładnie wydrukowane, zawiera śliczne zdjęcia, a całość wygląda bardzo estetycznie :)

1 komentarz:

  1. Gdzieś w empiku wpadło mi w rękę to czasopismo, kolejna gazeta do kolekcji, już nie mam gdzie ich trzymać :) Ja też latem marzę o pięknych miejscach, o wakacjach, cudownych widokach, słońcu i błogiej ciszy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...