Internet jest nieograniczonym workiem, pełnym informacji, inspiracji i wrażeń. Wiele rzeczy mnie zachwyca, inspiruje i chwyta za serce. Niestety nie mogę każdej z tych rzeczy wykorzystać we własnym życiu, bo ileż mieszkań, ubrań, gadżetów czy skoroszytów z wycinkami musiałabym mieć ;) Postanowiłam więc stworzyć zeszyt, w którym mogę zamieszczać wszystko to, co mnie zachwyca i inspiruję. Dorzucam własne projekty, które być może zachwycą kogoś z Was i ktoś będzie miał ochotę go nabyć. Zapraszam :)


26 kwietnia 2013

Charytatywna licytacja na rzecz porzuconych psiaków - tak niewiele trzeba, by pomóc! cz. II

Ostatnia licytacja przyniosła wspaniałe efekty :) Z samych woreczków udało się uzbierać ponad 100 zł! Zapraszam więc wszystkich do kolejnej odsłony tutaj. Licytacja trwa do niedzieli (28.04).

Dla tych, którzy nie czytali o pierwszej odsłonie:

"Słuchajcie! Działa bardzo fajna inicjatywa, mianowicie akcja licytacji psich i kocich gadżetów. Licytujemy nawet od 5zł, a kwoty naprawdę nie są duże. Osobiście przekazałam kilka własnoręcznie szytych woreczków na psie smakołyki, a będzie ich więcej. Akcja toczy się na FB, link tutaj, a organizowana jest przez profil Labradory.info. Obecne produkty można licytować do niedzieli, ale po tym czasie będą następne produkty i następne licytacje. Gorąco zachęcam. Dorzucam kilka zdjęć przykładowych woreczków. "

Tych razem również dorzucam zdjęcia woreczków :)


Zawiera dodatkową kieszonkę na klucze i telefon, niezależną od komory "smakołykowej"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...